3 סיבות מובילות לשירותי תחזוקה לשערים החשמליים שלך

  1. הימנע מתיקונים עתידיים יקרים וקריאות תקלה

כל ערכות השער החשמלי מורכבות מחלקים נעים אשר, ממש כמו מכוניתכם, זקוקים לתשומת לב מדי פעם בכדי לשמור על פעולתם בצורה יעילה ואמינה. שירות ערכת השער החשמלי שלך יאפשר למהנדס להעריך כל נזק או בלאי לפני שהוא הופך לבעיה. חלקים וקריאות חירום יכולים להיות יקרים ולכן עדיף לתפוס בעיות לפני שהם מתרחשים.

 

בנוסף לבדיקת החלקים הנעים, צריך להחליף סוללות בפריטים כמו משדרי קצה בטיחות ותאי פוטו אלחוטיים. אם סוללות מתות באף אחד מאלה, השער לא יעבוד ואם קראת מהנדס שיסדר את השערים שלך והם ימצאו שזה הבעיה, תראה חשבון יקר להחלפת סוללות!

 

  1. בדוק שהם תואמים לתקני הבטיחות הנוכחיים

ה- DHF בוחן כל העת את הנחיות הבטיחות עבור ערכות שערים חשמליים בנכסים למגורים ולמסחר. אמנם ערכת השער החשמלי ואביזריך עשויים לציית לתקנות כאשר הותקנו לראשונה, יתכן וחלו שינויים בחקיקה לאחר מכן. לא רק זאת, במהלך הזמן, ריתוכים על שערים מחלידים ועלולים להיכשל ונושאים מבניים אחרים עלולים לגרום לאירוע קטסטרופלי.

 

האחריות במקרה של תאונה עם ערכות שערים חשמליים מוטלת בתחילה על מי שהתקין את הציוד. המשמעות היא שאם התאימת בעצמך את ערכת השער החשמלי, אתה האחראי. אם התקנת שער מקצועי התאים לכך, הם אחראים. עם זאת, בעל הבית עדיין יהיה אחראי אם לא נראה שהוא נוקט בצעדים נאותים כדי להבטיח תפעול בטוח ותחזוקה שוטפת של השערים וערכות השער החשמלי.

 

הדרך הטובה ביותר להבטיח כי השערים שלך תמיד תואמים ובטוחים להפעלה היא לבדוק אותם במהלך שירות שנתי. בדרך זו, יתגלו כל אמצעי בטיחות נוספים שייתכן שיהיה צורך ליישם אותם. בדיקות כוח יתבצעו גם כדי לוודא שכל ציוד הבטיחות פועל כהלכה.

 

 

 

  1. קבל את תוחלת החיים הארוכה ביותר מהציוד שלך

בנוסף לערכת השער החשמלי בפועל, יש לשים לב לשערים עצמם במהלך השירות השנתי שלך. השערים שלך חייבים לפעול באופן חופשי והצירים חייבים להיות משומנים באופן קבוע. אם הצירים אינם פועלים בחופשיות אז מנועי השער החשמלי יצטרכו לעבוד קשה יותר להפעלת השערים ובהכרח, יתבלו מהר יותר.

 

כדי להבטיח שתקבל את תוחלת החיים המלאה מציוד השער החשמלי שלך, הטיפול יכלול פינוי פסולת, שימון כל החלקים הנעים, הבטחת מתלה השיניים במצב תקין ופינוי מקופסאות תת קרקעיות.

 

באיזו תדירות יש לטפל בשערים?

זה תלוי בסוג השער שיש לך!

 

אם מדובר בשער מסחרי עם עומסי תנועה כבדים או שהשער נמצא בגוש דירות למשל, אז יידרשו 2 שירותים בשנה.

בדירת מגורים רגילה או בבתי עסק עם מעט תנועה, שירות אחד בשנה יהיה מספיק.

 

ניתן לקרוא גם על גדרות מאלומיניום.