4 דרכים להפוך את האימונים שלך לידידותיים יותר לסביבה

כולנו יודעות איך אימון טוב יכול לגרום לך להרגיש. אז תארי לעצמך כמה מדהים יהיה אם תוכלי לעשות טוב לגוף שלך, לנפש שלך ולסביבה בו זמנית!

 

רוצה לנסות? הנה חמישה דברים שאת יכולה לעשות כדי להפוך את האימונים שלך לירוקים יותר וידידותיים לסביבה.

1. אימון בבית

ההשפעה הסביבתית הגדולה ביותר שנגרמת כתוצאה מהאימונים שלך? ההגעה אליהם. במיוחד אם את נוסעת לסטודיו או חדר הכושר. אנחנו יודעות ששום דבר לא משתווה לשיעור ספין אישי עם מוזיקה רועשת, מדליקה, אבל אולי תשקלי להחליף את אחד האימונים השבועיים שלך במשהו שאת יכולה לעשות בבית. אפשר לעשות יוגה עם יוטיוב או לרוץ בשכונה במקום על ההליכון במכון.

 

מרגישה שזה ויתור גדול מדי? נסי לרכוב על אופניים לחדר הכושר במקום לנסוע ברכב כדי לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית שלך ולהתחיל את האימון לפני שבכלל פתחת את הלוקר. בנוסף, את יכולה לבדוק אם למעסיק שלך יש תוכנית רכיבה על אופניים לעבודה ואם המועצה המקומית או העירייה מציעות הדרכת בטיחות ברכיבה בחינם.

2. מקלחות קרות וקצרות יותר

מקלחות קרות יותר טובות לכדור הארץ מכיוון שהן חוסכות בחשמל מפני שאין חימום של המים. הן גם נחוצות מאוד אחרי סשן HIIT קשוח ומיוזע, הן ממש טובות עבורך. בדיוק כמו שחייה במים קרים, מקלחות קרות מחזקות את המערכת החיסונית ואת מצב הרוח.

 

לא כל כך בעניין? נסי לחילופין לצמצם את זמן המקלחת החמה שלך בכמה דקות, כך את עדיין חוסכת מים וחשמל.

 

בזמן שאת משדרגת את השגרה שלך, נצלי את ההזדמנות לעבור למוצרי פארם וטואלטיקה ידידותיים יותר לסביבה. תכננת לנסות שמפו שאינו מגיע בבקבוק פלסטיק, תחתוני מחזור מכותנה לשימוש חוזר או סבון במקום ג'ל רחצה? עכשיו זה הזמן.

3. שאילת ציוד ספורט במקום לקנות

צריכה ציוד ספורט? לפני שאת קונה ציוד חדש, בדקי אם את יכולה לשאול דברים מחברים או בני משפחה. את עשויה להיות מופתעת כמה מוצרים – מבקבוקי מים עודפים ועד גלילי קצף ורצועות התנגדות – מסתתרים בחלק האחורי של הארונות בבתים רבים. בנוסף לצמצום הפגיעה בסביבה, זה יחסוך לך כסף. מצב של ווין ווין.

 

אם את מוכרחה לקנות ציוד חדש, חפשי אפשרויות אקולוגיות כמו מחצלות יוגה לטקס/אימון שמחובר לטבע, בקבוקי מים רב פעמיים וטייצים מחומרים ממוחזרים.

4. להזיע למען מטרה טובה

הפכי את האימון שלך למשמעותי יותר על ידי הצטרפות לקורסים או כנסים התומכים בסביבה, הציגי לראווה את תנוחת העץ בשיעור יוגה שמטרתו איסוף תרומות או צברי קילומטראז' בריצה עבור ארגון הצדקה האהוב עלייך.

מילה אחרונה

לא משנה באיזו דרך תבחרי לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית שלך בכדור הארץ, זכרי שמספיק שתבחרי באחת כדי לעשות שינוי חיובי בסביבה שלך.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם https://raven.co.il/.