5 טיפים ליצירת בית ידידותי לכל בני המשפחה

האם המחשבה על עפרונות צבע על הספה או אגרטל שנפל ונשבר מונעת מכם להשיג את חלומות העיצוב שלכם? אנחנו מבינים. בין הקטנטנים שמתרוצצים עם מכשירי צביעה שונים והכלב שקופץ על כל הרהיטים, אין פלא שחלומות על עיצוב מחדש נכנסו למגירה עד שהילדים יתבגרו קצת. אבל אתם לא צריכים להקריב את העיצוב כדי שיהיה מרחב ידידותי למשפחה. יש לנו כמה טיפים שיעזרו לכם להנות גם מהעיצוב וגם מההגנה מפני הילדים שלכם. נסו אותם ואנחנו מבטיחים שלא תבכו עוד על חלב שנשפך.

 

מצאו שטיח סלחני

נקודת פתיחה נהדרת היא למצוא שטיח אטרקטיבי שהוא גם "סלחן". כלומר, הימנעו מבדים סינתטיים, מכיוון שהם נוטים להיות יקרים וקשים לניקוי. לבית משפחתי עסוק, אנו ממליצים מאוד על שטיחים מסיבים טבעיים או צמר – הם לא רק עמידים יותר, אלא שהם גם מגיעים במידות גדולות ובמחירים נוחים. בנוסף, הקפידו לבחור שטיח קצר, מכיוון שככל שהשערות שלו קצרות יותר כך השטיח סופג פחות. ואם זה באמת אזור עם תנועה גבוהה, בחרו שטיח שיכול להתאים גם לשטח חיצוני מפני שהוא עשוי להיות עמיד יותר.

 

מעגלים פינות

כולנו קיבלנו מכה בגלל היתקלות בקצוות שולחן חדים. בעוד שאנחנו המבוגרים מכירים את זה ויכולים להימנע, ילדים לא באמת שמים לב לכך כמונו ועלולים להיפצע. הימנעו משולחנות מרובעים לחלוטין על ידי בחירת שולחן קפה עגול עם מגש למעלה. כך תוכלו להקל על חששות הבטיחות שלכם.

 

בדקו את הבדים

היזהרו: לעתים קרובות חנויות יגידו לכם מה שאתם רוצים לשמוע. אז אם אתם מחפשים ספה או כיסא חסין לכתמים בחנות, שימו לב שפתאום כמעט כל מועמד הוא מתאים. אל תסמכו על כך ודאגו לאמת את זה. בקשו דוגמה (רוב הספקים המקוונים ישלחו לכם בחינם), הכתימו אותה ובדקו בעצמכם אם היא חסינה לכתמים.

 

כל ילד רוצה להיות חלק מהאקשן. ילדים אוהבים לעקוב אחרי המבוגרים. ברוח "אם אינכם יכולים לנצח אותם, הצטרפו אליהם", צרו להם פינה בחלל המגורים העיקרי שהולכת עם האסתטיקה של החדר, אך היא כולה שלהם. הפינה תכיל את העומס של הדברים שלהם ותשמור על הילדים עסוקים בזמן שהמבוגרים נהנים. בנוסף, התקווה היא להרחיק את הילדים מהקטעים היקרים יותר.

 

ישיבה לכל גודל

דרך נהדרת נוספת לשקול את הקטנטנים שלכם בתוכנית עיצוב הפנים היא לתת להם מקומות ישיבה משלהם. אזור המיועד במיוחד ליד הספה ושולחן הקפה – עם כיסא טרקלין קטן אולי – יגרום להם להרגיש מיוחדים וירחיק אותם מהספה היפה.

 

אנו מקווים ששכנענו אתכם שאמנם תצטרכו להתפשר, אבל אתם בהחלט יכולים לקשט בעוד שהילדים עדיין קטנים.