7 טיפים לעיצוב המושלם של החודש

מזג האוויר החם יותר נמצא באופק. הגיע הזמן לארוז את הסוודרים ולהתכונן לכפכפים. האם גם מרחב המחייה שלכם זקוק למעט התרעננות? למעצבים שלנו יש כמה טיפים עבורכם, אז המשיכו לקרוא.

 

  1. התנגדו לדחף למלא כל נקודה על הקירות. השאירו מקום ריק כדי לתת לעיניים לנוח. פחות יכול בהחלט להיות יותר! קיר ריק מביא פוקוס ליצירת אמנות עם אמירה, ועוזר להעצים את האנרגיה הנעימה בחדרכם.

 

  1. בחרו ברהיט עם השראה כדי לקבוע את לוח הצבעים שלכם. שטיח, יצירות אמנות או אפילו מצעים יכולים לשמש כנקודת הקפיצה. כולנו צריכים להתחיל איפשהו. בחרו בפריט קיים שאתם אוהבים ותנו לו להדריך אתכם. השתמשו בסגנון הצבעים והסגנון של הדברים המועדפים עליכם ברחבי החדר.

 

  1. עדכנו את כיסויי הכריות שלכם לצבעים בהירים יותר שיביאו חיים חדשים לביתכם לקראת האביב והקיץ. כריות הן דרך טובה להפוך את החדר שלכם באופן מיידי לחלל יפה יותר מבלי לשבור חסכונות בבנק. לא משנה באיזו עונה מדובר, תוכלו להחליף את הכריות או הכיסויים שלהן כדי לקבל מראה חדש ורענן יותר.

 

  1. היו נועזים וחיים. השתמשו במרקמים וחומרים שונים זה מזה, וזה יביא תחושה דרמטית יותר לחלל שלכם. איך אתם מוסיפים לחלל שלכם מראה מעוצב? בקלות! שילוב של מגוון טקסטורות וחומרים יעניקו לבית שלכם תחושה עשירה מאוד.

 

  1. מעצב פנים יכול לעזור לכם לבחור צבעים. צביעת הבית היא פעולה יקרה; כדאי לצמצם את הבחירות שלכם על ידי צביעה של קטעים קטנים של הבית באזורים מוארים היטב, כך שתוכלו לראות אילו גוונים אתם הכי אוהבים. 

 

  1. השתמשו ברפידת שטיח מבד כדי להגן על הרצפה שלכם ולהשאיר את השטיח במקום. רוב האנשים אינם מבינים כי רפידות שטיחים מגומי עלולות לגרום נזק לריצוף עץ. התשובה היא רפידות שטיח מבד. הן לא רק שומרות על השטיחים שלכם במקום, אלא גם מגנות על הרצפה שלכם ומאריכות את חיי השטיחים.

 

  1. בחדרים קטנים יותר, אל תעשו שימוש בצבע כהה. השאירו את הקירות בצבעים בהירים כדי שהחדר ירגיש גדול יותר. מתי בפעם האחרונה שמעתם, "בחיי, הלוואי שהחדר שלי היה נראה קטן יותר?" מעולם לא! בחרו בצבעים בהירים והחלל הקטן שלכם ייראה אוורירי, בהיר, וכן, גדול יותר.