צרו את מרחב הרגיעה המושלם עבורכם

כולם צריכים קצת זן בחייהם, אתם לא חושבים כך? העולם יכול להיות ג'ונגל שם בחוץ, אבל אתם יכולים להפוך את הבית שלכם למקום שליו בלי לשבור את החסכונות בבנק. זה פשוט, כי כל מה שתצטרכו לעשות הוא להוסיף כמה דברים פה ושם. בקרוב, כל מה שתגידו כשאתם נכנסים הביתה הוא "וואו." 

 

עקבו אחרינו, אנחנו נראה לכם את הדרך לשם!

 

פזרו נרות בכל מיני פינות

רעננו את המרחב שלכם עם נרות ארומטיים שעושים מצב רוח טוב. לא רק שניחוח הנר מעורר אנדורפינים מרגיעים, אלא שהוא גם משמש כאובייקט דקורטיבי נהדר לכל פינה בבית. מחדרי רחצה ומטבחים וכלה בשולחנות קפה, ואתם בטח תהיו שמחים למצוא מקומות חדשים להצבת נרות.

 

האירו את הדרך

תאורה ממלאת תפקיד גדול ברגיעה שלכם. שנו את מצב הרוח והירגעו על ידי שילוב של אור רך בחדרכם. לכו על נברשת נוצצת, מנורות עם שלושה מתגי כיוונים, או אפילו דימר פשוט לתאורת תקרה. אור רך עושה את ההבדל.

 

שילוב של עץ טבעי

הכניסו שלווה לביתכם על ידי שילוב עץ טבעי. תוכלו לשפר את הרגיעה וגם להוסיף קצת מרקם וצבע לעיצוב שלכם. יש כל כך הרבה עצים לבחירה, בין אם מדובר בריהוט או באמנות קיר. יהיו הפריטים אשר תבחרו, זוהי דרך נהדרת ליצור נינוחות במרחב שלכם.

 

חיי צמח

הוספת צמחים מלאי חיים היא דרך נהדרת להכניס צבע לעיצוב הבית שלכם. אך מה שעוד יותר טוב הוא שצמחים מטהרים את האוויר, משפרים את מצב הרוח, מפחיתים לחץ, עייפות, כאבי גרון והתקררות.

 

שמרו על ניקיון

מבחינה חזותית, מרחבים נטולי עומס מעודדים תחושת שלווה. אנו אוהבים להשתמש בתיבות נוי כדי להסתיר את הבלגן (אף אחד לא צריך לדעת!) או מגשים כדי לארגן ולהכיל אותו. על ידי פינוי דברים שאינם נחוצים לכם עוד, ביתכם יהפוך מיד למרחב המרגיע שאליו תרצו לחזור בסוף היום.