רעיונות מעולים למבנה צל לבריכה

אם אתם מתכוננים לערוך מסיבות ליד הבריכה, אולי זו השנה לבחון מבני צל כדי להשלים את עיצוב הפטיו שלכם. מבני צל לבריכה יכולים להיות כל דבר, החל משמשייה ניידת מעל שולחן פיקניק ועד פרגולת ארז או אורן עם מקומות ישיבה מסוגננים. אם יש לכם שטח רחב למלא, פרגולה גדולה יותר עם 6 עמודים יכולה לספק את הכיסוי הנוסף שאתם מחפשים. יצירת צל רב סביב דק הבריכה שלכם עם ערכת פרגולה יכולה לנוע בין משהו פשוט כמו פרגולת אורן צמודה בגודל של 3 × 3 מ' לבין פרגולת ארז עצמאית בגודל של 6 × 6 מ'. ההשוואה הבאה מציגה את אפשרויות ההצללה הטובות ביותר עבור אזור הבריכה שלכם.

מבני הצל הטובים ביותר עבור בריכות

לפעמים, מבני הצל הטובים ביותר לבריכה פתוחים מספיק כדי שמשב רוח ייכנס, וחלקם מציעים כיסוי רב יותר. ערכות הפרגולה בגודל מלא מציעות 3 אפשרויות כיסוי שונות: קלה, בינונית ומקסימלית. הבחירה שלכם תלויה בכמה שטח פטיו אתם רוצים לכסות, וכמה אנשים אתם מתכננים לארח.

 

הפרגולות הפתוחות שלנו הן בחירה מצוינת אם אתם מעוניינים להסתכל על כוכבים בלילה דרך הגג הפתוח. זו גם דרך נהדרת לסגור את אזור פטיו ולהוסיף כמה עציצים דקורטיביים לשיפור המראה.

 

אם תרצו צל בינוני, יש לנו ערכות פרגולה שהן בחירה טובה כדי להגן על עצמכם מפני הקרניים המזיקות כשאתם עסוקים עם המנגל או כשאתם רוצים לנוח אחרי שחייה בבריכה. תכונה נהדרת של פרגולות כאלה היא שתוכלו להוסיף להן מפרש צל לרבים מהגדלים שלהן. כיסויים אלה לבריכה כמו מפרשי צל הם קלים להתקנה ולהסרה בסוף עונת הבריכה.

 

בדומה לפרגולות עם כיסוי בינוני, יש לנו פרגולות מקורות יותר שמספקות את הכיסוי המקסימלי מבלי להוסיף סוכך. אתם יכולים לבחור בכל גודל סטנדרטי ולבקש גודל מותאם אישית אם הפטיו שלכם אינו בעל תצורה רגילה. החלק העליון של פרגולות חשמליות מספק צל אופטימלי בגלל מספר הקורות והדקים העליונים המשמשים בעיצוב זה. עיצוב זה יכול להכיל גם מפרש צל כדי להוסיף שכבה נוספת של הגנת UV בתקופות השנה שבהן יש יותר שמש.

 

לפניכם סקירה המספקת השוואה בין סגנונות פרגולה. השוו את אפשרויות הכיסוי שלכם, ואז חשבו כמה מקום אתם רוצים לכסות לפני שתתחילו לבצע מדידות. אם תרצו להוסיף גם את ההגנה הנוספת ואלמנט עיצובי נוסף, שקלו להוסיף מפרש צל או חופה לפרגולה שלכם.

כיצד לבצע מדידה עבור מבנה צל לבריכה

יש כל כך הרבה אפשרויות למבני צל לבריכה שקשה לדעת למצוא מה מתאים לחלל שלכם. קחו דקה ועמדו או שבו בחוץ בפטיו ליד הבריכה שלכם. קחו בחשבון את הגינון שמסביב, ואיפה אתם יכולים לדמיין את עצמכם נרגעים עם חברים ובני משפחה. אז תוכלו להתחיל למדוד את המקום שבחרתם ולהשוות אותו לערכות הפרגולה השונות שאנו מציעים. דמיינו את עצמכם יושבים מתחת למבנה הצל שיכול להוסיף הרבה ערך לגינה שלכם.

 

בריכות הן מצרך בחיי המשפחה המודרניים שמספק שעות רבות של הנאה למשפחות ברחבי הארץ. בעוד שהאקלים עשוי להגביל את יכולתכם ליהנות מהבריכה כל השנה, אתם עדיין יכולים לבנות לעצמכם אתר נופש יפה, מקום לבילוי עם חברים, שכנים ובני משפחה. הוספת מבנה צל קבוע לאזור הבילוי ליד הבריכה יכולה להיות דרך קלה מאוד לנוח באופן אידיאלי בחוץ.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://solaris-ltd.co.il/