טיפים לעיצוב פנים כדי לקחת את עיצוב הבית שלך לשלב הבא

רוצה לקחת את עיצוב הבית שלך לשלב הבא? אתה לא צריך להיות מעצב מקצועי כדי ליצור מראה חדש מסוגנן לבית שלך. למעשה, בעזרת טיפים אלה לקישוט פנים של מומחי העיצוב, תוכלו ליצור את בית חלומותיכם באמצעות פריטי עיצוב פופולריים לבית כמו שטיחים, מראות, אמנות קיר וריהוט מבטא.

 

טיפים לקישוט עם שטיחים

השטיח הנכון יכול לעגן חדר, להוסיף עניין דקורטיבי, לשמש מוקד, לספק חמימות ולפצל חדר לאזורים ייעודיים. שטיחים לא רק יכולים לספק מרקם, ניגודיות, צבע ודוגמא לרצפה שלך, אלא שהם גם יוצרים מסגרת שתנחה את סידור הרהיטים שלך. טיפים אלה לשטיחי אזור יכולים לעזור לך להשתמש בשטיחי אזור מסוגננים ליצירת מראה ייחודי שוודאי ידהים את האורחים שלך.

 

השתמש בשטיחי שטח ליצירת אזורים מובחנים

קצה שטיח אזור זה מועיל במיוחד אם אתה מעצב סלון גדול או בעל תכנית ריצוף פתוחה. חשבו כיצד ישמש כל אזור בחדר, ולאחר מכן השתמשו בשטיח שיסייע להבחין בין האזורים השונים זה מזה. אם, למשל, הסלון וחדר האוכל שלכם אינם מופרדים על ידי קירות, תוכלו להשתמש בשטיח בכל אזור כדי לסייע בהפרדה חזותית של האזורים. לא בטוח איך להפריד את החדר שלך? תחשוב על פונקציה! אם לאזור מסוים יש תפקיד שונה מאזור אחר, אז זה יכול להיות הגיוני להפריד בין האזורים באמצעות שטיחים, סידורי ריהוט שונים או אפילו מחיצות קיר.

 

בחר את השטיח בגודל הנכון

שאלה אחת שאנחנו נשאלים כל הזמן היא כיצד לבחור את גודל השטיח המתאים לחדר שלך. אמנם גודל השטיח אינו קבוע, אך בעת בחירת שטיח יש לקחת בחשבון את הרהיטים והקירות. מבחינת קירות החדר, אנו ממליצים על גבול של 8 עד 12 אינץ' בין השטיח לקירות כך שהחדר לא ירגיש צפוף. מבחינת הריהוט, זה תלוי בחדר. כך תוכלו לבחור את גודל השטיח הנכון, בהתבסס על החדר שאתם מחפשים.

 

גודל שטיח חדר האוכל

שטיח חדר אוכל צריך להכיל את כל כסאות האוכל, לא רק כאשר הם נדחפים פנימה, אלא גם כאשר משתמשים בהם. אחרת, אתה עלול להיקלע למצב בו כיסא אורחים נמצא חצי על השטיח וחצי.

 

גודל שטיח לחדר שינה

שטיח לחדר שינה צריך למסגר את המיטה שלך באופן סימטרי, כאשר אותה כמות שטיח בולטת משני הצדדים. אם אתם מחפשים שטיח לחדר שינה גדול יותר, נסו לבחור שטיח גדול מספיק בכדי להכיל את כל ארבע רגלי המיטה ושולחנות הצד. אם אתה מעדיף שטיח לחדר שינה קטן יותר, אתה יכול למקם אותו מתחת לשני שליש התחתונים של המיטה.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר רוזטו רהיטי יוקרה מאיטליה.