טיפים לניקוי מעקות

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית הם דבר שבשגרה סביב בריכות, בהן הם מספקים בטיחות, ובמרפסות של בניינים רבי קומות, שם הם מאפשרים נוף מדהים של 360 מעלות על סביבותיך.

 

במקומות אלו באופן ספציפי, מעקות זכוכית נפגמים לרוב בכתמים של מים קשים, או לכלוך וזוהם.

 

נגב את כל מעקות הזכוכית במי סבון חמים וספוג. אתה יכול להשתמש במנקה חלונות חזק או אפילו בחומץ כדי להסיר את הסימנים הקשים יותר. השתמש בעיתון ישן או סמרטוט כדי להפיג את הלחות הנוספת. מגבונים לחלונות יעזרו לכם להשיג כל טיפה אחרונה.

 

נקה את מעקות הזכוכית שלך בשכבה דקה של שמן לימון טהור. זה ירחיק את הכתמים למשך זמן רב יותר ויעניק לך מראה מסנוור!

 

מעקות מצופים אבקה

מעקות מצופים באבקה על מנת להבטיח שמירה על החומרים הבסיסיים, מה שהופך את המעקות הללו לקשים, נטולי קורוזיה ועמידים במיוחד.

 

השתמש במי סבון וספוג כדי לנקות את המעקות המצופים באבקה. וודא שהסבון / חומר ניקוי השימוש בו אינו מכיל כימיקלים העלולים לפגוע בציפוי.

 

אם היישום קל, כלומר הוא אינו פוגע בעורכם כשאתם נוגעים בו, סביר להניח שהוא שמיש. בדוק את היישום באזור לא בולט של המעקה שלך וצפה לפני שהתפשט לחלוטין.

 

מעקות PVC

כל הטיפול שמעקות ה- PVC שלך ידרשו אי פעם זה צינור עם מים או ניקוי עדין במים וספוג. זה מספיק פעם בשנה בכדי למנוע את הלכלוך והזוהמה שלא להתיישב על המעקות שלך.

 

טיפים אחרים לתחזוקה

יש עוד כמה דברים שאנחנו צריכים לזכור תוך שמירה על המעקה למרפסת שלנו.

 

לדוגמה, המחברים והסוגרים ששומרים על הלוחות במקום דורשים אחזקה שוטפת. עלינו להבטיח שהמעקות שלנו לא יהיו נפולים או מוטים ושכל הברגים מהודקים באופן קבוע. אנו יכולים לשים שעווה על מחברים חשופים. זה מקטין את הרגישות שלהם לקורוזיה.

 

יש לבדוק גם את מכלולי הבסיס התומכים במבנה המעקות. יש לתקן את כל הנושאים האזרחיים שעלולים להפוך את ההרכבה, ובתורם את המעקות עצמם לא בטוחים, ככל האפשר.

 

מעקות מדרגות מעץ מחייבים בדיקת טרמיטים. באופן דומה, התפרצות עובש עלולה לגרום לאזורים שלמים להיות לא בטוחים.

 

ניתן לתקן שריטות ושפשופים קלים במעקות מתכת בעזרת חבטה עדינה באמצעות מוצרים שאינם שוחקים.