טיפים כיצד להכין את חדר האוכל שלך לחגים

העולם נראה שונה מאוד בימים אלה. רבים מאיתנו לא נהנים מלילות במסעדות כמו פעם ואנחנו מוצאים את עצמנו מבלים הרבה יותר זמן בבית. כשהחגים ממש מעבר לפינה, חדר האוכל שלכם יהיה המקום הפופולרי ביותר לבלות בו זמן בידור בני משפחה וחברים. זה הופך את זה למועד האידיאלי לעצב מחדש את חדר האוכל שלך כדי שיהיה מושלם עבור מפגשים אינטימיים. 

 

  1. עצב את חדר האוכל שלך עם שולחן מדהים

שולחן אוכל יפהפה הוא ללא ספק המרכז והמוקד העיקרי של כל חדר אוכל. בחרו שולחן אוכל שאתם באמת אוהבים! וודאו שהעיצוב פונקציונלי אך מרשים ושאתם מתאהבים בו. תוך שמירה על ספירת האורחים שלך, וודא שהשולחן שלך גדול מספיק כדי להכיל את אורחי ארוחת הערב שלך בנוחות, אבל שהוא לא ימלא יתר על המידה את כל החדר שלך. שולחנות פינת אוכל עם דפים מאריכים הם תמיד אופציה מצוינת להרחבה כאשר אתה צריך שולחן גדול יותר עם שטח פנים גדול יותר. זכור את צורת חדר האוכל שלך כאשר אתה שוקל שולחן אוכל מלבני, שולחן אוכל עגול או שולחן אוכל סגלגל. שולחנות גב, עם רגלי שולחן אוכל שקועות, הם גם אפשרות מצוינת לאפשר מקומות ישיבה נוספים לאורך כל צד של השולחן. בין אם אתם אוהבים שולחן אוכל מסורתי מעץ אגוז מלא, תערובת של מתכת ועץ, שולחנות אוכל מעץ משוחזר או שולחן אוכל יפהפה בעבודת יד עם שיבוץ מדהים – זה יהיה האלמנט המושך את העין העיקרי שלכם. חלק מהחלקים הייחודיים ביותר של שולחן פינת אוכל הם היצירתיות של רגלי שולחן מעץ מגולפות ביד או בסיסי מתכת מדהימים. ברגע שאתה בוחר שולחן אוכל, שאר העיצוב בחדר, כולל כיסאות, מזנון, שטיח שטח, יצירות אמנות ואביזרים יחמיאו לשולחן האוכל המדהים שלך כדי לעזור ליצור את החמימות והנוחות כדי ליצור אווירה מזמינה עבור האורחים שלך .

 

  1. בחירת הכיסאות הנכונים

אל תתנו לערב נפלא ומהנה לקצר בגלל אי ​​נוחות בישיבה ליד שולחן ארוחת ערב במשך כמה שעות. כשזה מגיע למפגשים אינטימיים, אתה צריך כסאות לפינת אוכל שמציעים סטייל ונוחות! בין אם אתם נהנים מארוחה מלאה או לוגמים מכוס יין, הכיסאות שלכם צריכים להיות תומכים ונוחים כדי ליצור שיחה נהדרת סביב השולחן. חומר בעבודת יד ואיכותי עושה הבדל עצום בנוחות ובאורך החיים, אז אל תחסכו פינות בעת בחירת כסאות פינת האוכל המושלמים. בנוסף, כסאות פינת אוכל יפים מעור או מרופדים מבד משגע יגרמו לחלל האוכל שלכם להרגיש חם יותר, רגוע ומזמין תוך הוספת קצת אישיות.