מדוע למים שלי יש ריח מוזר?

קרה לכם שהלכתם למזוג כוס מים מהברז, וכשניסיתם ללגום, נתקלתם בריח מוזר שגרם לכם לעצור לרגע? גם אם המים שלכם נראים בטוחים לשתיה, זה לא בהכרח אומר שהם טריים ו / או טעימים.

 

אם אתם כל הזמן מתמודדים עם מים שמריחים מוזר – אלה יכולות להיות חלק מן הסיבות שגורמות לכך:

 

המים שלכם מריחים כמו אקונומיקה

ספקית המים המקומית שלכם משתמשת בכלור וכימיקלים אחרים כדי להיפטר ממזהמים במים שעלולים לחיות בהם עוד מהמקור הראשון. לפעמים, אם חברת המים משתמשת בכימיקלים רבים לצורך טיפול במים שהיא מספקת, כמה מהריחות עלולים להישאר בהם, והם אלה שיעניקו את ריח האקונומיקה.

 

המים שלכם מריחים כמו ביצים סרוחות

ריח זה יכול להיות נפוץ מאוד באספקת מים שמקורם ממערכות תת קרקעיות, כמו בארות. כאשר אלמנטים כמו גופרית נמצאים באדמה סביב המים, הריח יכול לחלחל לתוכם ולתת את ריח הביצה הסרוחה כאשר הם מגיעים לברז הרגיל או למקלחת שלכם. בעוד שמים אלה בטוחים לשתיה ולמקלחת, הריח עלול להרתיע אתכם מפני רצון להשתמש בהם בתדירות גבוהה.

 

למים שלכם יש ריח של עובש

אתם כבר יודעים שריח מעופש יכול להתקבל מבגדים רטובים שישבו במכונת הכביסה זמן רב מדי, אבל אם אתם מקבלים את אותו הריח ממי הברז שלכם, זה הזמן להיות מודאגים בקשר לכך. ריח מעופש המגיע מהמים שלכם הוא בדרך כלל סימן לנוכחות של עובש. כולנו יודעים כי עובש אף פעם אינו בריא לנשימה, ועוד הרבה פחות מזה לבליעה, אז מומלץ לכם לטפל בבעיה זו בהקדם האפשרי.

 

החדשות הטובות כאן הן שאת רוב הבעיות שגורמות לריחות אלה ניתן לפתור בדרך כלל על ידי התקנת מערכת סינון מים בביתכם. צור קשר עם חברה שמספקת שירותים כאלה בדחיפות כדי לברר אם מערכת סינון ביתית מתאימה גם לכם.