איך לעצב את שולחן הקפה שלכם

זה הזמן הזה בשנה שרבים מלקוחותינו מארחים יותר בבתיהם. אתם מנקים, מארגנים מחדש ועושים את כל הדברים הקטנים הדרושים כדי שהמרחב שלכם ירגיש מזמין יותר. אבל כשאתם מגיעים לנגיעות הקישוט הסופיות האלה, אתם עלולים למצוא את עצמכם מבזבזים זמן רב מדי על אביזרי שולחן הקפה שלכם. הסיבה לכך היא שהאיזון המתאים הוא תהליך של ניסוי וטעייה, אבל אנחנו כאן כדי להדריך אתכם עם כמה טיפים מועילים!

 

עיצוב בגבהים שונים

צרו רמות שונות של עניין. לא כל הפריטים צריכים להיות באותו הגובה או הגודל. כלל זה אינו תקף רק לעיצוב שולחן קפה; זהו עיקרון בסיסי של עיצוב פנים ליצירת איזון והרמוניה בכל חלל. צמחים ופרחים הם דרך נהדרת להוסיף מעט גובה. אם צמחים אינם בשבילכם, נסו נרות או מנורות שונות.

 

3 זה בסדר, 4 זה כבר יותר מדי

מעצבי פנים ישתמשו לפעמים בכלל אצבע זה כדי להימנע מהעמסה על החלל יתר על המידה. בין אם בחרתם לעצב את השולחן שלכם עם 3 פריטים בודדים או עם 3 קבוצות של אביזרים, הכלל הוא טכניקת איזון נהדרת. זוהי גם תזכורת מועילה לאנשים עם יד רחבה מדי לאביזרים. תורידו כמה מהפריטים הקישוטיים האלה מהשולחן ותחלקו אותם בשאר הבית שלכם.

 

הציגו את האוספים שלכם

כמו שאומרים, החריג הופך את הכלל. כשאתם משחקים נכון בקלפים שלכם, הצפיפות יכולה להתאים ממש. זה עובד הכי טוב עבור מישהו שיש לו אוסף נרחב למדי של פריט אחד, כמו ספרי שולחן קפה, וגם שולחן גדול יותר. 

 

הישארו מסודרים

לאלו מכם החושקים בהתארגנות, מגש הוא דרך נהדרת לעגן את כל אותם אביזרים דקורטיביים ולשמור עליהם במקומם. מתוסכלים כאשר ילדיכם משאירים את המשחקים שלהם מפוזרים על השולחן? רוצים לפנות קצת מקום עליו? מגשים יפתרו גם את הבעיות האלה.