עיצוב מטבחים בתקציב: נקט בגישה השלבית

הרעיון לבצע שיפוץ מטבח מלא בבת אחת עשוי להרגיש מרתיע עבור אנשים מסוימים. קל להבין מדוע: שיפוץ מטבחים הוא השקעה משמעותית בערך הבית ובאיכות חייכם. עבור בעלי בתים מסוימים, ביצוע כל העבודה בבת אחת לא יכול להיות אופציה מעשית או כלכלית כרגע. זו הסיבה שנקיטת גישה מדורגת לשיפוץ יכולה להיות פיתרון אטרקטיבי. היתרונות של שיפוץ המטבח שלכם בשלבים.

 

בכל הנוגע לגישה המדורגת לשיפוץ, יש לקחת בחמישה מרכיבים עיקריים: התוכנית הכוללת, ארונות, משטחי עבודה, ריצוף ומכשירים. לעתים קרובות, בעלי בתים בוחרים לפרק את המרכיבים השונים הללו לשלבים, ואז הם מיישמים שינויים לאורך זמן שמתאים לתקציבם או ללוח הזמנים שלהם. המשמעות של זה היא פריסת חלקי הפרויקט על פני חודשים, או אפילו כמה שנים ויותר.

 

כאשר בעלי בתים מפרקים את פרויקט חידוש המטבח שלהם למספר שלבים, הם יכולים לקבל תחושה של התקדמות לעבר מטרתם, דבר שיכול להיות מאוד מניע ומתגמל. זה פשוט לוקח קצת סבלנות ותוכנית משחק אסטרטגית. להלן כמה הצעות כיצד לנקוט גישה מדורגת לשיפוץ המטבח שלך. 

 

  1. בשלב הראשון, אספו את הרעיונות שלכם וצרו עיצוב מטבחים שלם, כך שתוכלו לפקוח עין על המטרה המוגמרת ועל התקציב שלכם. יתכן שתרצה להיפגש עם כמה צוותי עיצוב / בניית מטבחים מכובדים כדי לבחור אחד שיעבוד עם התוכנית הארוכת הטווח שלך, אולי רב השנים. (אנו עוזרים ללקוחותינו בתדירות גבוהה זו, ואנו מציעים גם אפשרויות מימון גמישות למי שלא רוצה לחכות למטבח החלומי שהושלם.) לאחר שבחרתם במעצב / קבלן, תוכלו להתחיל לקבוע לוח זמנים.

 

  1. הערך את העצמות הקיימות של הקבינט שלך

ברוב המקרים לעדכון הארון תהיה ההשפעה הגדולה ביותר על העיצוב החדש שלך, ולכן הוא אמור למשוך את מלוא תשומת הלב וההתחשבות שלך. הארונות עשויים להיות הפריט היקר ביותר בשיפוץ המטבח שלכם, תלוי בתהליך שתבחרו. אז הקפידו לבחור את צבע הארון והסגנון הטובים ביותר שעובדים עם טעמכם האישי, אורח החיים והתקציב שלכם.

 

  1. התקנת משטחי עבודה

לאחר שהארונות מתעדכנים וחסונים, הגיוני שהשלב הבא יהיה התקנת משטחים חדשה. בקש מהמעצב שלך להראות לך דוגמאות משטחים כדי להשלים את סגנון הארון והצבע החדש שלך. משטחי אבן טבעיים ומהונדסים פופולריים כרגע, עם זאת, הם מגיעים עם תג מחיר גבוה יותר. משטח מוצק ואפשרויות משטחי למינציה מודרניות יכולות להיות חלופות משתלמות.