כיצד להבטיח שצלם החתונה שלך מצלם את תמונת הטבעת המושלמת

פשוט אמרת "כן" לאהבת חייך ואת מוכנה להתחיל לתכנן את היום הגדול שלך! יש כל כך הרבה שנמצא בתכנון חתונות: המקום, קייטרינג, פרחים, השמלה שלך והרשימה עוד ארוכה. אה – ואל תשכח מהצלם שלך. אחד הספקים החשובים ביותר של יום החתונה, הצלם שלך נמצא שם כדי לצלם תמונות מדהימות שתוקיר לך במשך שנים רבות. בריטני הארט, הבעלים של אהבה, בריטני צילום כתב מכתב לכלות כיצד להבטיח כי הצלם שלהם יקבל את תמונת הטבעת המושלמת.

 

כלות,

 

כל כלה צריכה לתעד את פרטי החתונה שלה! בזבזת זמן וכסף בהרכבת הפרטים האלה … ואתה מחזיר את הטבעת שלך. פרטים אלה הם לא רק חלקים מהחתונה שלך. הם חלקים ממערכת היחסים שלך. אם אתה כמוני, הראיתי את הטבעת שלי לכל מי שיקשיב לסיפור ההצעה שלנו. התרגשתי מתמונות החתונה … אבל בעיקר מתתי לראות את צילומי המקרו של פיסת בלינג החדשה (והיקרה ביותר) שלי.

 

הנה הדבר:

 

יום החתונה הוא מטורף ואם אתה לא מתכנן את זה, צילום המקרו של הטבעת שלך אולי לא יקרה!

 

היי, אני בריטני: פנאטית טבעות וצלמת חתונות. קחי את עצתי (מגיעה ממישהי שמדהימה על כל יהלום שהיא רואה), וודאי שאת מתכננת זמן ליום החתונה שלך לתמונות הטבעת האלה.

 

בדרך כלל אני מתכנן את כלותיי בערך 45 דקות כדי שאתעד את הפרטים שלהן כי בזמן שאני מצלמת את הפרטים, אני גם מצלמת כמה תמונות של הכלה וכנופיית הילדות שלה מתכוננות!

 

כל יום החתונה מתחיל בפרטים! אני מצלמת את הפרטים בצורה המשקפת את סגנון החתונה כולה. אז, במובנים מסוימים, הפרטים באמת קובעים את הבמה לאווירת החתונה כולה. אני מבקשת מהכלות לאסוף את כל הפרטים שיש להם לפני שאני מגיעה כדי שאוכל להיכנס, לפגוש את כולם ואז לצלול ישר פנימה. אני אוהבת את זה כשלכלות יש "קופסת אוצר" עם כל הפרטים בה, מוכנה מראש. . הנה רשימה של הפרטים הנפוצים ביותר שאני מצלמת:

 

שמלה

חתיכות רעלה / שיער

טבעות (שלושתם)

נעליים

זר

תכשיט

נִיחוֹחַ

חבילת הזמנות

משהו מושאל וכחול

המטפחת של סבתא

בהתאם לנושא ולסגנון החתונה שלך, יתכנו כמה אלמנטים נוספים שתוכל לכלול כאשר את מרכיבה את "תיבת האוצר" שלך. לדוגמה, צילומי פרט אלה שיקפו נושא טרופי.

 

הפרט הנפוץ ביותר שחסר הוא הטבעות! אמהות, נושאי משרה ומתכננים יגידו לך לתת את הטבעות לאיש הכי טוב. עם זאת, אם אתה רוצה שהתמונה שלך תצולם עם הפרטים האחרים עדיף שיהיה ב"תיבת האוצר "שלך כדי שאוכל לצלם אותו.

 

תאמיני לי: ארגון זה עם הצלם שלך מראש יעזור ליום החתונה שלך להיות חלק כל כך הרבה יותר. החמצת הזריקה אינה אפשרות! אנחנו חייבים לתעד את בלינג !!

 

בנוסף, הארוס שלך פשוט השקיע זמן רב בבחירת טבעת היהלום שלך … בוא נקבל זריקת מאקרו נחמדה שמראה את הניצוץ כדי שיוכל לפרסם מחדש ולהשוויץ בפני חבריו.